Proč Rose Bear

Naše medvídky si za poslední 3 měsíce oblíbili již přes 250 spokojených zákazníků a my moc děkujeme za jejich důvěru! 
 
Jsme jediní, kdo si řekl, že nebude dovážet nekvalitní medvídky z nejmenovaných portálů a že je budeme vyrábět zde v České republice.
 
         IMG_9774
         Česká výroba 
 
Rádi Vás provedeme ateliérem a vše Vám ukážeme.
 
Na kvalitu klademe důraz. Jeden 38cm medvídek se vyrábí v průměru 7 hodin a použije se více než 600 umělých růžiček vyrobených z prvotřídního Foamiranu, který je zcela bezpečný a velmi příjemný na dotek.
 
         IMG_1782 IMG_1813_1
         7 hodin pečlivé ruční práce 
 
Díky esenciálnímu oleji z růží dovezené z Bulharska dokáže medvídek smyslně vonět po celou dobu jeho životnosti – tedy celou věčnost.
 
IMG_97601123
Prvotřídní Foamiran
 
Víme, že kvalita je základ, ale nesmíme opomenout ani design. Takže ke každému medvídkovi dostanete bílou elegantní krabičku Rose Bear, okolo které je uvázaná i jedna z našich 3 barevných stuh.
 
        IMG_8885
           Elegantní krabička
 
I vy můžete tvořit rodinu Rose Bear. Stačí si navrhnout medvídka pomocí našeho nadčasového konfigurátoru nebo nahrát osobní vzkaz k medvídkovi.
 
A pokud chcete zaručený recept na romantiku, tak obdarujte milovanou osobu jedním z našich dárkových balíčků a máte vyhráno.
 
          uBlsIVQd9QA
       Dárkový balíček obsahuje Prosecco Sensi 18K Gold a sladkou bonboniéru 
 
Nezapomeňte, že medvídka Vám doručíme do druhého dne poštou nebo kurýrem na jakoukoliv adresu nebo expresně tentýž den v Praze. Po telefonní domluvě je možné ho doručit i do pár hodin po celé České republice.
 
Samozřejmostí toho všeho je garance vrácení peněz a dvouletá záruka.
 
Měníme pohled na lásku.
Váš Rose Bear