Proč Rose Bear

Naše medvídky si za poslední 3 roky oblíbili již přes 4 500 spokojených zákazníků a my moc děkujeme za jejich důvěru! 
 
Jsme jediní, kdo si řekl, že nebude dovážet nekvalitní medvídky z nejmenovaných portálů a že je budeme vyrábět zde v České republice.
Používáme pouze kvalitní České materiály a cela výroba probíhá v našem atelieru v Praze. 
 
         Ceska výroba-min
 Česká výroba 
 
Rádi Vás provedeme ateliérem a vše Vám ukážeme.
 
Na kvalitu klademe důraz. Jeden 38cm medvídek se vyrábí v průměru 7 hodin a použije se více než 600 umělých růžiček vyrobených z prvotřídního Foamiranu, který je zcela bezpečný a velmi příjemný na dotek.
 
         IMG_1782-min ready-min
         7 hodin pečlivé ruční práce 
 
Díky esenciálnímu oleji z růží dovezené z Bulharska dokáže medvídek smyslně vonět po celou dobu jeho životnosti – tedy celou věčnost.
 

foamiran-min
Prvotřídní Foamiran
 
Víme, že kvalita je základ, ale nesmíme opomenout ani design. Takže ke každému medvídkovi dostanete bílou elegantní krabičku Rose Bear, okolo které je uvázaná i jedna z našich 3 barevných stuh.
 
        krabicka design-min
           Elegantní krabička
 
I vy můžete tvořit rodinu Rose Bear. Stačí si navrhnout medvídka pomocí našeho nadčasového konfigurátoru nebo nahrát osobní vzkaz k medvídkovi.
 
A pokud chcete zaručený recept na romantiku, tak obdarujte milovanou osobu jedním z našich dárkových balíčků a máte vyhráno.
 
          uBlsIVQd9QA
       Dárkový balíček obsahuje Prosecco Sensi 18K Gold a sladkou bonboniéru 
 
Nezapomeňte, že medvídka Vám doručíme do druhého dne poštou nebo kurýrem na jakoukoliv adresu nebo expresně tentýž den v Praze. Po telefonní domluvě je možné ho doručit i do pár hodin po celé České republice.
 
Samozřejmostí toho všeho je garance vrácení peněz a dvouletá záruka.

Rose Bear zaručeně vyčaruje na tváři úsměv

Pokud hledáte originální, vkusný, milý a voňavý dárek, který vydrží, Rose Bear je ta správná volba. Osobu, která jej dostane, velice mile překvapí a potěší, a to bez ohledu na věk. Rose Bear byl vytvořen k tomu, aby vyčaroval na každé tváří úsměv, neboť není krásnějšího pocitu, než vidět ryzí radost a úsměv. Udělejte své milované osobě radost už dnes.

IMG_2612

 
Měníme pohled na lásku.
Váš Rose Bear
 
 
FREE LUXURY WATCH (1)
Spokojenost zákazníků na prvním místě. Děkujeme!